środa, 17 lutego 2010

Leszczu w Bydgoszczy!

Na stronie Pinnacle'a co jakiś czas ukazują się tzw. "One Sheets". Są to darmowe, zwykle jednokartkowe przygody gotowe do pobrania w formacie .pdf. Postanowiliśmy przenieść tę, zacną przecież, ideę "łanszitowców" na naszego bloga.

Co jakiś czas, będziemy więc publikować takie jednokartkowe pedeefy, z opisami lokacji w naszej Euroshimie lub z opowieściami z sesji. Dzisiaj prezentuję opowiadanie "Leszczu w Bydgoszczy" napisane przez Nazata, czyli "Leszcza" właśnie. Bardzo fajnie opisał on, co działo się z Edkiem, gdy pozostała część bandy olała tego starucha i ruszyła na wschód. A zresztą, co się będę rozpisywał. Tekst powinien się bronić sam, o!

link

Nazacik prosił jeszcze, aby zaznaczyć, że podczas pisania opowiadania korzystał ze słownika grypsery.

Jendżoj!

Dodam jeszcze tylko, że w przygotowaniu są już pierwsze opisy lokacji do Euroshimy. Więcej o tym - niedługo.

4 komentarze:

 1. Nonono... Przeglądam sobie waszego bloga i oczka mi się świecą :) Pewnie zastanawiacie się dlaczego, ano jest taki jeden, dość ważny powód... Otóż, ze znajomymi, już od jakiegoś czasu jesteśmy w trakcie tworzenia gry, MMORPG, opartej na świecie Neuroshimy, ale tak jak u was, przeniesionej do Polski. Co prawda projekt nabiera tempa, ale pomoc doświadczonych graczy zawsze się przyda, do zrobienia jest jeszcze masa rzeczy. Nawet jeśli nie macie czasu na takie akcje, to chętnie nawiązałbym kontakt, żeby wymieniać się pomysłami. :)
  Pozdrawiam
  Heort

  Link do gry
  www.radiation.pl
  gg: 6474932

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieklicie się jak Ślimak w tej sprawie z Leszczem. Spokojnie towarisze, na dniach pojawią się teksty: Ukraina, Opis drużyny -> by ja.
  Co się działo z Brzeszczotem w Rzeszowie -> by PP
  Czarnobyl -> By Tomek
  Czarnobyl -> By PP

  OdpowiedzUsuń
 3. Żyjemy, żyjemy :). Pisałem do Ciebie na GG, ale może nie dostałeś wiadomości. Jak możesz, to odezwij się na mejla: strup_parzylapa[at]yahoo.com.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń